اپلیکیشن برتر ورزشی اندرویدی

Home-Workout-No-Equipment-1

در زمانه ای که فناوری خود از مهترین عوامل کم تحرکی، چاقی و سایر مشکلات جسمی کاربران شده است، اهمیت استفاده از برنامه هایی که شما را ترغیب به ورزش می‌کنند روزبه‌روز بیشتر می‌شود. لذا دهمین اپ از لیست 10 اپلیکیشن برتر اندروید را به بهترین اپلیکیشن ورزشی اندروید اختصاص داده ایم.

اپلیکیشن Home Workout – No Equipment برای ماهیچه های شکم، سینه، پاها، دستان و تقریباً کل بدنتان برنامه‌ی ورزشی دارد. تمامی این برنامه ها توسط مربیان حرفه ای طراحی شده و به هیچ گونه تجهیزات ورزشی‌ای احتیاج ندارند. یکی از مشکلات موجود در سایر برنامه های ورزشی موبایل استفاده از عکس برای آموزش حرکات است که ناواضح بودن آن ها باعث می شود که کاربر یا نتواند حرکات را اجرا کند یا آن ها را نادرست انجام دهد. اما حرکات و نرمش های گنجانده شده در این برنامه همگی به صورت فیلم (انیمیشن) بوده که با پخش آن ها می توان حرکات ورزشی را به طور دقیق اجرا کرد.

شما می توانید در این برنامه با کمک قابلیت هایی مانند زیر می توانید یک برنامه ی ورزشی کامل و مناسب، برای خودتان تعریف کنید: 1. ایجاد آلارم جهت یادآوری ساعت تمرین

2.وجود برنامه برای افراد آماتور و حرفه ای

از قابلیت های این برنامه می توان هماهنگی و سازگاری آن با سایر گجت ها، به ویژه گجت های پوشیدنی دسته ی سلامت (Health) می باشد. این اپ بیش از 10 میلیون بار دانلود و نصب شده است.

Home Workout – No Equipment می تواند انگیزه ای خوب برای شروع ورزش باشد.

راهنما

برای دانلود و نصب اپلیکیشن Home Workout – No Equipment از لینک زیر استفاده کنید:
حجم : 13.2 مگابایت
رمز فایل : www.digi100.com
امتیاز شما
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

    دیدگاهتان را بنویسید