هر آنچه باید از اپل در سال 2019 انتظار داشت

اولین روز از سال 2019 میلادی شروع شده است و حالا بسیاری از تحلیلگران و طرفداران محصولات اپل پیش بینی‌هایی در مورد تولید و عرضه محصولات آینده این کمپانی را مطرح کرده‌اند.بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند که اپل در سال 2019 میلادی چه محصولاتی را آماده معرفی و عرضه به بازار می‌کند.

آی او اس 13

اپل قطعاً در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان امسال از آی او اس 13 رونمایی می‌کند و آن را تا پایان سپتامبر آماده عرضه می‌کند.آی او اس 13 به احتمال خیلی زیاد امکانات بیشتری را به کاربران آیپدها می‌دهد تا از آن طریق کاربران بتوانند تجربه مشابه با یک کامپیوتر دسکتاپ را داشته باشند. اپل در معرفی آیپد پرو 2018 تلاش خود را برای تولید یک دستگاه همراه با کاربری دستگاه‌های دسکتاپ کرد و حالا آی او اس 13 فرصتی است که این کمپانی تجربه نرم افزاری این دستگاه را بهبود دهد.

مک او اس 10.15

نسل جدید سیستم عامل مک او اس قرار است هم‌زمان با آی او اس 13 آماده معرفی و عرضه شود. اپل احتمالاً در این نسخه قابلیت‌های یادداشت برداری صوتی و همچنین اجرای اپلیکیشن‌های آی او اس را در دستگاه‌های مک برای توسعه دهندگان بهبود خواهد داد. مک او اس 10.15 به احتمال زیاد همانند نسخه‌های پیشین این سیستم عامل نام برگرفته از مکان‌های ایالت کالیفرنیا خواهد داشت.

واچ او اس 6 و تی وی او اس 13

دو سیستم عامل دیگری که اپل در سال 2019 معرفی می‌کند مربوط به واچ او اس و تی وی او اس می‌شود. اپل تصمیم دارد تا در توسعه این دو سیستم عامل تغیر کاربری اپل واچ و اپل تی وی را تقویت کند و قابلیت‌های بیشتری را برای ردیابی سلامتی و همچنین هوشمند سازی خانه و سیستم صوتی و تصویری آن را به کاربران ارائه دهد. 

امتیاز شما
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

    دیدگاهتان را بنویسید