مدیر بخش باتری سامسونگ به اپل پیوست

باتری آیفون

یک سال قبل اپل بدلیل مشکلات مربوطه به باتری آیفون‌ها و در نهایت کاهش عمدی سرعت آنها با ضرر بسیار زیادی روبرو شد.

گزارش‌های اخیر گویای آن است که اپل در سال جدید میلادی تصمیم گرفته تا مدیر بخش تأمین و توسعه باتری‌های تلفن‌های هوشمند شرکت کره‌ای سامسونگ را استخدام نماید. طبق خبر جدید بلومبرگ Soonho Ahn که تا قبل از این در بخش تامی قطعات مربوط به باتری‌ها در شرکت سامسونگ کار می‌کرد، به استخدام شرکت اپل درآمده است.

این فرد متخصص توسعه باتری‌های لیتیوم یونی مناسب در تلفن‌های هوشمند می باشد. طبق  رزومه او در لینکدین Soonho Ahn  تا قبل از این نایب ریس بخش تحقیق و توسعه نسل جدید باتری‌های مناسب برای تلفن‌های هوشمند می باشد.

اپل  می خواهد تا با استخدام این فرد متخصص، فعالیت خود را در زمینه توسعه باتری‌های تلفن هوشمند خود بهتر کند. این موضوع به این معناست که اپل در طول امسال باتری‌های بهینه‌تری را برای تلفن‌های هوشمند خود گسترش می دهد و از آن‌ها برای بهینه سازی میزان مصرف تلفن‌های هوشمند آیفون  ، استفاده خواهد کرد که در سال 2019 میلادی به بازار عرضه خواهند شد .

اپل علاوه بر این ها تصمیم دارد تا به طور کامل در زمینه تأمین قطعات آیفون‌ها استقلال یابد و به تنهایی فعالیت خود را در بازار گوشی‌های هوشمند پیش برد. بنابراین پیش بینی می شود که اپل در سال جاری میلادی، باتری آیفون‌ها را به صورت مستقل خودش تولید کند و به تنهایی در این زمینه به کار خود ادامه دهد.

 

امتیاز شما
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

    دیدگاهتان را بنویسید