سرویس محتوای ویدئویی اپل صاحب بیش از 100 میلیون کاربر در دنیا می شود

سازمان اپل تا چند روز آینده از سرویس نمایش محتوای ویدیویی خود به صورت دیجیتالی رونمایی خواهد کرد و پیداست که رسیدن به بیش از 100 میلیون کاربر برای این سرویس، هدف اصلی اپل می باشد.

طبق اعلام شرکت  Wedbush اپل می‌تواند در زمینه ارائه محتوای دیجیتالی به این میزان فروش از اشتراک سرویس محتوای ویدئویی دست پیدا کند اگر سیاست‌هایی درستی را به کار گیرد و با شرکت‌های رقیب نظیر نتفلیکس رقابت نماید. بررسی‌ها نشان داده است کهنتفلیکس فی الحال حدود 150 میلیون کاربر دارد و اپل قصد دارد تا در فاز اول پروژه رونمایی خود به عدد 100 میلیون کاربر دست پیدا کند.

سازمان اپل تصمیم دارد تا  در آینده نزدیک، رقابتی پیشرفته‌تر را با شرکت‌های رقیب نظیر نتفلیکس و Hulu  شروع نماید و به ارائه سرویس بهینه‌تری اقدام کند و به افزایش تعداد کاربران خود بپردازد و برای سرویس‌های دیجیتالی محتوای ویدئویی، رکوردها را بشکند. علاوه بر این ها، این سرویس فی الحال با شبکه‌هایی نظیر HBO و showtime برای ارائه محتوای آن‌ها به نتیجه نرسیده است. در نتیجه، تعدا زیادی از سریال‌های پرمخاطب نظیر بازی تاج و تخت از طریق این سرویس، قرار نیست به کاربران ارائه گردد.

اپل در جریان رویداد 5 فروردین 1398تصمیم دارد تا خود از این سرویس رونمایی کند و آن را  در نسخه جدید سیستم عامل‌های خود یعنی IOS 12.2 و آپدیت جدید مک او اس موهاوای و TVOS در اختیار کاربران بگذارد. این سرویس  با کمک نرم افزار ITONES و نرم افزارهای دیگر، در دستگاه‌های  متفاوت تولید شده توسط شرکت‌های متفرقه که مبتنی بر سیستم عامل‌های مختلف هستند، نیز قابل استفاده می باشد. بنابراین، پیش بینی ها نشان می دهند که سرویس پخش محتوای اپل در تمامی سیستم عامل های ویندوز و تلویزیون‌های هوشمند ساخت شرکت‌های مختلف نیز قابل اجرا خواهد بود.

امتیاز شما
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

    دیدگاهتان را بنویسید