برنامه جایگزینی اپل جهت عرضه آیفون‌های تازه

اپل

کمپانی اپل جهت بالا بردن میزان فروش آیفون XR و آیفون XS تصمیم گرفته  تا یک برنامه تعویضی جدید در برخی از کشورهای تازه  به راه بیاندازد.

این شرکت می خواهد در قبال دریافت آیفون‌های قدیمی‌تر، آیفون‌های جدید را با قیمتی بسیار کمتر به مشتریان عرضه کند. کمپانی اپل جهت عرضه محصولات جدید خود شرایط جدیدی را در نظر دارد. درراستای این طرح،که این روزها در آمریکا اجرا شده است، اپل تصمیم دارد تا آن را به دیگر کشورهای سراسر جهان نیز گسترش دهد.

اپل اعلام کرده است که  تنها با دریافت 499 دلار در کنار آیفون‌های قدیمی می‌تواند آیفون‌های جدید را به مشتریان تحویل دهد. با این وجود باید در نظر گرفت که در این طرح اپل، آیفون‌ها را  بصورت لاک و تحت قرار داد با اپراتورهای تلفن‌های همراه در آمریکا می فروشد.  براساس این، استفاده از این آیفون ها با سیم کارت‌های دیگر کشورها به صرفه نیست.  چرا که مشتریان باید هزینه قرار دادی که اپل با شرکت اپراتوری بسته را بپردازند.

در این راستا در مقابل پرداخت 449 دلار، آیفون 8 و آیفون 7 پلاس را با آیفون XR جایگزین می نماید. مشتریان می‌توانند در عوض این مبلغ به صورت ماهیانه 18.99 دلار بپردازند و آیفون جدید را بدست آورند. هم چنین، اپل با دریافت 200 دلار بیشتر می‌تواند به مشتریان خود، دریافت آیفون XS را ممکن کند.

اپل در طرح جایگزینی، آیفون‌ 7، آیفون 6 اس، آیفون 6 پلاس و آیفون 6 را هم دریافت و برای بعضی مبلغ بیشتری را از کاربران می گیرد و در عوض به آن‌ها آیفون XR و آیفون xs را عرضه می کند.

لازم به ذکر است که بدلیل تحت لاک بودن این آیفون‌ها و وجود طرح رجیستری در ایران، خرید و وارد کردن این آیفون‌ها به داخل مقرون به ‌صرفه نیست.

 

 

امتیاز شما
Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

    دیدگاهتان را بنویسید