آیپد مینی 5 با سایز 10 اینچ سال آینده به بازار می آید

شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا نسل جدید تبلت‌های ارزان قیمت و کوچک خود را سال آینده آماده عرضه به بازار کند. این محصول قرار است با عنوان آیپد مینی 5 در اختیار کاربران قرار بگیرد.

بر اساس گزارش China Times شرکت اپل تصمیم دارد تا خط تولید آیپدها را در سال 2019 به دو بخش مجزا تقسیم بندی کند و از آن طریق آیپد مینی 5 را آماده عرضه به بازار کند. خبرگزاری Mac Otakara نیز در گزارشی جداگانه اعلام کرده که اپل در حال آماده سازی خط تولید آیپد مینی 5 است و قرار است این محصولات را در دو سایز متفاوت تولید کند. آیپد مینی قرار است سال آینده به عنوان نسخه‌ای ارتقا یافته از تبلت‌های اپل آماده عرضه به بازار جهانی شوند و پس از آن قرار است فرایند تولید انبوه این محصولات از سر گرفته شود.

اپل احتمالاً تصمیم دارد تا نسخه عادی آیپد را با قابلیت‌های بیشتری نظیر پشتیبانی از اپل پنسل و پردازنده‌های قدرتمندتر آماده عرضه کند و در عین حال فرایند تولید انبوه آیپد مینی 5 را به عنوان دستگاه‌های میان رده و ارزان قیمت‌تر آغاز کند. گفتنی است که اپل از زمان عرضه آیپد مینی 4 هنوز این سری از محصولات را به روز نکرده است و معلوم نیست که نسل جدید این دسته از محصولات با چه قابلیت های بیشتری آماده عرضه به بازار جهانی خواهند شد.

با این حال بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که محصولات با برچسب قیمت زیر 300 دلار آماده عرضه به بازار خواهند شد و بازار هدف اپل برای تولید این محصولات، کاربرانی است که تمایل به خرید تبلت‌ها و دستگاه‌های هوشمند ارزان قیمت‌تر دارند. پیش بینی‌ها حاکی از آن است که اپل همانند سال 2018 میلادی این محصول را نهایتاً تا فرودین سال آینده آماده عرضه به بازار خواهد کرد.

امتیاز شما
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

    دیدگاهتان را بنویسید